webbg1-repeat-y.jpg

Baranya 1 – Pécs

Dr. Mellár Tamás (MSZP-Párbeszéd)
Nemes Balázs (Momentum)

21. 09. 24. 15:00

Baranya 2 – Pécs

dr. Keresztes László Lóránt (LMP)
dr. Szakács László (DK)

21. 09. 24. 17:00

Borsod-Abaúj-Zemplén 1 – Miskolc

Csabalik Zsuzsanna (független)
dr. Simon Gábor (MSZP-Párbeszéd)
Szilágyi Szabolcs (Jobbik)

21. 09. 25. 15:00

Borsod-Abaúj-Zemplén 2 – Miskolc

Hegedűs Andrea (DK)
dr. Varga László (MSZP)

21. 09. 25. 17:00

Budapest 1 – Belváros és Várnegyed

Csárdi Antal (LMP)
Gelencsér Ferenc (Momentum)

21. 09. 15. 15:00

Budapest 14 – Rákosmente

Lukoczki Károly (MSZP-Párbeszéd)
Szilágyi György (Jobbik)

21. 09. 14. 15:00

Budapest 17 – Csepel-Soroksár

Komjáthi Imre (MSZP-Párbeszéd)
Szabó Szabolcs (Momentum)

21. 09. 17. 15:00

Budapest 18 – Budafok-Tétény

Molnár Gyula (DK)
Tóth Endre (Momentum)

21. 09. 16. 14:00

Budapest 2 – Újbuda

Gy. Németh Erzsébet (DK)
Orosz Anna (Momentum)

21. 09. 17. 17:00

Budapest 3 – Hegyvidék

Hajnal Miklós (Momentum)
Dr. Komáromi Zoltán (DK)
Visi Piroska (ÚVNP)

21. 09. 13. 15:00

Budapest 4 – II. és III. kerület

Kálmán Olga (DK)
Tordai Bence (MSZP-Párbeszéd)

21. 09. 16. 18:00

Budapest 5 – Erzsébetváros-Terézváros

dr. Beleznay Zsuzsanna (Jobbik)
dr. Oláh Lajos (DK)
Tompos Márton (Momentum)

21. 09. 14. 17:00

Budapest 6 – Józsefváros-Ferencváros

Csordás Anett (C8), Demeter Márta (Jobbik), Jámbor András (Szikra Mozgalom), Manhalter Dániel (DK)

21. 09. 15. 17:00

Budapest 8 – Zugló

Hadházy Ákos (Momentum)
Tóth Csaba (MSZP-Párbeszéd)

21. 09. 13. 17:00

Budapest 9 – Kőbánya

Arató Gergely (DK)
Burány Sándor (MSZP-Párbeszéd)
Paróczai Anikó (Momentum)

21. 09. 16. 16:00

Békés 4 – Orosháza

dr. Szabó Ervin (Jobbik)
dr. Szelényi Zoltán (MSZP-Párbeszéd)

21. 09. 22. 17:00

Csongrád 1 – Szeged

Dr. Binszki József (DK)
Szabó Sándor (MSZP-Párbeszéd)

21. 09. 20. 15:00

Csongrád 2 – Szeged

Mihálik Edvin Máté (Momentum)
Tóth Péter (Jobbik)
Tóth Szabolcs (MMM)

21. 09. 20. 17:00

Csongrád 4 – Hódmezővásárhely

Márki-Zay Péter (MMM)
Mucsi Tamás (DK)

21. 09. 21. 15:00

Fejér 1 – Székesfehérvár

dr. Márton Roland (MSZP-Párbeszéd)
Ráczné Földi Judit (DK)

21. 09. 11. 17:00

Győr-Moson-Sopron 1 – Győr

Jancsó Zita (DK)
Rehó Tibor (Momentum)

21. 09. 23. 17:00

Hajdú-Bihar 1 – Debrecen

dr. Fábián István (MSZP-Párbeszéd), Illés-Rácz Mariann (Civil Fórum Debrecen), Szabó Bence (Momentum), dr. Pálinkás József, dr. (ÚVNP), Varga Zoltán (DK)

21. 09. 07. 15:00

Hajdú-Bihar 2 – Debrecen

Fülep Olivér (Civil Fórum Debrecen)
Mándi László (Momentum)
Vaszkó Imre (DK)

21. 09. 07. 17:00

Heves 1 – Eger

Berecz Mátyás (DK)
Jánosi Zoltán (Momentum)

21. 09. 08. 15:00

Komárom 1 – Tatabánya

dr. Gurmai Zita (MSZP-Párbeszéd)
dr. Konczer Erik (DK)

21. 09. 23. 15:00

Nógrád 1 – Salgótarján

Dömsödi Gábor (ÚVNP/Jobbik)
Godó Beatrix (DK)
Horváth Ferenc (Momentum)

21. 09. 08. 17:00

Pest 1 – Érd

Dr. Bősz Anett (DK)
Ollero Marco (Momentum)
Tetlák Örs (LMP)

21. 09. 11. 15:00

Szabolcs-Szatmár-Bereg 1 – Nyíregyháza

dr. Csipkés József (Momentum)
Lengyel Máté (Jobbik)

21. 09. 09. 15:00

Szabolcs-Szatmár-Bereg 2 – Nyíregyháza

Aranyos Gábor (MSZP-Párbeszéd)
dr. Gyüre Csaba (Jobbik)
dr. Kiss Krisztián (ÚVNP)

21. 09. 09. 17:00

Vas 1 – Szombathely

dr. Czeglédy Csaba (DK)
Koczka Tibor (ÚVNP)
Ungár Péter (LMP)

21. 09. 06. 17:00

Zala 3 – Nagykanizsa

Berta Krisztián (Jobbik)
Horváth Jácint (DK)

21. 09. 06. 15:00